HCM0503V2-4R7-R
DigiKey raktári szám
283-HCM0503V2-4R7-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM0503V2-4R7-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM0503V2-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM0503V2-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4.1A 47 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 4.1 A 47mohm Nem standard
Kategória
Telítési áram
6A
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
47mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
öntött
Tokozás
Nem standard
Mag anyaga
Méretek
0,203" H. x 0,201" Sz. (5,15mm x 5,10mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)