HB0830-2R5605-R
DigiKey raktári szám
283-3125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HB0830-2R5605-R
Leírás
CAP 6F -10% +30% 2.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 100mohm / 100Hz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
6 F
Méretek
0,335" átmérő (8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,220" (31,00mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm / 100Hz