FP1507R1-R185-R
DigiKey raktári szám
283-4590-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4590-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4590-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP1507R1-R185-R
Leírás
FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
185 nH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 45 A 0,52mohm Nem standard
Kategória
Telítési áram
40A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
0,52mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Gyártói tokozás
2-SMD
Tűrés
±10%
Méretek
0,575" H. x 0,335" Sz. (14,60mm x 8,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,264" (6,70mm)