EXL1V0606-5R6-R
DigiKey raktári szám
283-EXL1V0606-5R6-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-EXL1V0606-5R6-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-EXL1V0606-5R6-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXL1V0606-5R6-R
Leírás
FIXED IND 5.6UH 10A 15.8 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5.6 µH árnyékolt öntött Induktor 10 A 15,8mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
15,8mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
17MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,283" H. x 0,272" Sz. (7,20mm x 6,90mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
9A