EXL1V0606-5R6-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EXL1V0606-5R6-R |
Leírás | FIXED IND 5.6UH 10A 15.8 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 5.6 µH árnyékolt öntött Induktor 10 A 15,8mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 15,8mohm max. |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 17MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás Nem standard |
Induktivitás | Méretek 0,283" H. x 0,272" Sz. (7,20mm x 6,90mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,236" (6,00mm) |
Névleges áram (Amper) | Alap típusszám |
Telítési áram 9A |