EXL1V0603-3R3-R
DigiKey raktári szám
283-EXL1V0603-3R3-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-EXL1V0603-3R3-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-EXL1V0603-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXL1V0603-3R3-R
Leírás
FIXED IND 3.3UH 8A 20.8 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 8 A 20,8mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
20,8mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
25MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,283" H. x 0,272" Sz. (7,20mm x 6,90mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
9A