EPM78V2-03R3-01R0R
DigiKey raktári szám
283-EPM78V2-03R3-01R0R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPM78V2-03R3-01R0R
Leírás
SWITCH REG DCDC CONV 1000MA 3.3V
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 1A 4,75V - 32V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EPM78V2-03R3-01R0R modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Nem izolált PoL modul
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
4,75V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,46" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm)