EPM6052V-12R-084SR
DigiKey raktári szám
283-EPM6052V-12R-084SR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPM6052V-12R-084SR
Leírás
DC DC CONV 1W 5VIN 12VOUT 84MA
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 84mA 4,5V - 5,5V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
84mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
1 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Csőtár
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
78%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Tokozás
7-DIP modul, 4 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Méretek
0,77" H. x 0,24" Sz. x 0,40" M. (19,7mm x 6,0mm x 10,2mm)