EPM25752V-05R-12RS
DigiKey raktári szám
283-EPM25752V-05R-12RS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPM25752V-05R-12RS
Leírás
DC DC CONV 60W 18-75VIN 5VOUT
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 12A 18V - 75V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
91%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,41" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
12A