EPM25361V-3R3-7R0S
DigiKey raktári szám
283-EPM25361V-3R3-7R0S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPM25361V-3R3-7R0S
Leírás
DC DC CONV 30W 9-36VIN 3.3VOUT
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 7A 9V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
23 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88,5%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
7A