EPM25361V-15R-1R0D
DigiKey raktári szám
283-EPM25361V-15R-1R0D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPM25361V-15R-1R0D
Leírás
DC DC CONV 30W 9-36VIN 3.3VOUT
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 1A, 1A 9V - 36V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
1A, 1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
30 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Csomagolás
Tálca
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Típus
leválasztott modul
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
2
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tokozás
6-DIP modul
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)