EFACA60J405E174DH
DigiKey raktári szám
283-EFACA60J405E174DH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA60J405E174DH
Leírás
CAP FILM 4UF 5% 600VAC RAD
Részletes leírás
4 µF Fóliakondenzátor 600V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,654" H. x 1,378" Sz. (42,00mm x 35,00mm)
Max. magasság (beültetve)
2,008" (51,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,476" (37,50mm)
Névleges AC feszültség
600V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4 mOhms