EFACA40J225D122LH
DigiKey raktári szám
283-EFACA40J225D122LH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA40J225D122LH
Leírás
CAP FILM 2.2UF 5% 400VAC RAD
Részletes leírás
2.2 µF Fóliakondenzátor 400V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,260" H. x 0,709" Sz. (32,00mm x 18,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,331" (33,80mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
400V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
7 mOhms