EFACA40J106F024DH
DigiKey raktári szám
283-EFACA40J106F024DH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA40J106F024DH
Leírás
CAP FILM 10UF 5% 400VAC RAD
Részletes leírás
10 µF Fóliakondenzátor 400V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
2,264" H. x 1,181" Sz. (57,50mm x 30,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,811" (46,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
2,067" (52,50mm)
Névleges AC feszültség
400V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4.2 mOhms