EFACA35J305D132LH
DigiKey raktári szám
283-EFACA35J305D132LH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA35J305D132LH
Leírás
CAP FILM 3UF 5% 350VAC RAD
Részletes leírás
3 µF Fóliakondenzátor 350V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,260" H. x 0,866" Sz. (32,00mm x 22,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,488" (37,80mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
350V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5.8 mOhms