EFACA30J206F024DH
DigiKey raktári szám
283-EFACA30J206F024DH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA30J206F024DH
Leírás
CAP FILM 20UF 5% 300VAC RAD
Részletes leírás
20 µF Fóliakondenzátor 300V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
2,264" H. x 1,181" Sz. (57,50mm x 30,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,811" (46,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
2,067" (52,50mm)
Névleges AC feszültség
300V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3.2 mOhms