EFACA30J156E164DH
DigiKey raktári szám
283-EFACA30J156E164DH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA30J156E164DH
Leírás
CAP FILM 15UF 5% 300VAC RAD
Részletes leírás
15 µF Fóliakondenzátor 300V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,654" H. x 1,181" Sz. (42,00mm x 30,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,811" (46,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,476" (37,50mm)
Névleges AC feszültség
300V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2.2 mOhms