EFACA25J685D132LH
DigiKey raktári szám
283-EFACA25J685D132LH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA25J685D132LH
Leírás
CAP FILM 6.8UF 5% 250VAC RAD
Részletes leírás
6.8 µF Fóliakondenzátor 250V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,260" H. x 0,866" Sz. (32,00mm x 22,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,488" (37,80mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
250V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2.8 mOhms