EFACA25J256F024DH
DigiKey raktári szám
283-EFACA25J256F024DH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA25J256F024DH
Leírás
CAP FILM 25UF 5% 250VAC RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 µF Fóliakondenzátor 250V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
2,264" H. x 1,181" Sz. (57,50mm x 30,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
1,811" (46,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
2,067" (52,50mm)
Névleges AC feszültség
250V
Felhasználás
autóipar ; nagyfrekvencia, kapcsolás
Dielektrikum anyaga
Minősítések
AEC-Q200
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3.2 mOhms