EFACA25J206E164DH
DigiKey raktári szám
283-EFACA25J206E164DH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA25J206E164DH
Leírás
CAP FILM 20UF 5% 250VAC RAD
Részletes leírás
20 µF Fóliakondenzátor 250V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,654" H. x 1,181" Sz. (42,00mm x 30,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,811" (46,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,476" (37,50mm)
Névleges AC feszültség
250V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2 mOhms