EFACA25J156E154BH
DigiKey raktári szám
283-EFACA25J156E154BH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA25J156E154BH
Leírás
CAP FILM 15UF 5% 250VAC RAD
Részletes leírás
15 µF Fóliakondenzátor 250V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,654" H. x 0,945" Sz. (42,00mm x 24,00mm)
Max. magasság (beültetve)
1,772" (45,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,476" (37,50mm)
Névleges AC feszültség
250V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2.5 mOhms