EFACA25J155D032LH
DigiKey raktári szám
283-EFACA25J155D032LH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA25J155D032LH
Leírás
CAP FILM 1.5UF 5% 250VAC RAD
Részletes leírás
1.5 µF Fóliakondenzátor 250V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
1,260" H. x 0,433" Sz. (32,00mm x 11,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,819" (20,80mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
250V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
10.5 mOhms