EFACA18J106D132LH
DigiKey raktári szám
283-EFACA18J106D132LH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EFACA18J106D132LH
Leírás
CAP FILM 10UF 5% 180VAC RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF Fóliakondenzátor 180V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,260" H. x 0,866" Sz. (32,00mm x 22,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
1,488" (37,80mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
180V
Felhasználás
autóipar ; nagyfrekvencia, kapcsolás
Dielektrikum anyaga
Minősítések
AEC-Q200
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2.8 mOhms