ECMS1V1306-701-R
DigiKey raktári szám
283-ECMS1V1306-701-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-ECMS1V1306-701-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-ECMS1V1306-701-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECMS1V1306-701-R
Leírás
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
8A
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
6mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,492" H. x 0,425" Sz. (12,50mm x 10,80mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,252" (6,40mm)
Impedancia / frekvencia
700 Ohms @ 100 MHz