DRQ125-470-R
DRQ125-470-R
DRQ125-470-R
DigiKey raktári szám
283-4600-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4600-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4600-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRQ125-470-R
Leírás
INDUCT ARRAY 2 COIL 47.47UH SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
árnyékolt 2 tekercses tömbinduktivitás 189.9 µH Eredő soros induktivitás 47.47 µH Eredő párhuzamos induktivitás 74mohm Egyenáramú ellenállás (DCR) - párhuzamosan 2.71 A Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRQ125-470-R modellek
Kategória
Telítési áram - párhuzamosan
3.24 A
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Telítési áram - sorosan
1.62 A
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR) - párhuzamosan
74mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Egyenáramú ellenállás (DCR) - sorosan
297mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
árnyékolt
Tekercsek száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Eredő párhuzamos induktivitás
47.47 µH
Rögzítés módja
Felületszerelt
Eredő soros induktivitás
189.9 µH
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" H. x 0,492" Sz. (12,50mm x 12,50mm)
Névleges áram - párhuzamosan
2.71 A
Magasság
0,236" (6,00mm)
Névleges áram - sorosan
1.35 A