DR73-331-R
DigiKey raktári szám
513-1817-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
513-1817-1-ND - Vágott szalag (CT)
513-1817-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR73-331-R
Leírás
FIXED IND 330UH 420MA 1.59 OHM
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 420 mA 1,59ohm Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DR73-331-R modellek
Kategória
Telítési áram
440mA
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,59ohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,299" H. x 0,299" Sz. (7,60mm x 7,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,140" (3,55mm)