CB61F12A-TR1
DigiKey raktári szám
283-4103-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4103-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4103-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB61F12A-TR1
Leírás
FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC 2SMD
Részletes leírás
12 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Kategória
Névleges DC feszültség
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A AC, 300A DC
Joule-integrál (I²t)
40.0
Tanúsítvány
CQC, cULus
Biztosíték típusa
Méretek
0,240" H. x 0,101" Sz. x 0,101" M. (6,10mm x 2,57mm x 2,57mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.005 Ohms
Névleges AC feszültség
125 V