BK1/TDC180-10A
DigiKey raktári szám
283-5083-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK1/TDC180-10A
Leírás
FUSE CARTRIDGE 10A 240VAC 8AG
Részletes leírás
10A 240 VAC AC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges AC feszültség
240 VAC
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Ömlesztve
Tanúsítvány
ASTA, CCC
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
6kA
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
8AG, 1/4" x 1"
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,248" átmérő x 1,000" H. (6,30mm x 25,40mm)
Névleges áram (Amper)
10A