BK1/S500-500-R
DigiKey raktári szám
283-3282-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK1/S500-500-R
Leírás
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Részletes leírás
500 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
0.18
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.26 Ohms