BK1/S500-3.15-R
DigiKey raktári szám
283-BK1/S500-3.15-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK1/S500-3.15-R
Leírás
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Részletes leírás
3.15 A 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
13.0
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.025 Ohms