BK1/GMC-10-R
DigiKey raktári szám
283-BK1/GMC-10-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK1/GMC-10-R
Leírás
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Részletes leírás
10 A 125 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
Kategória
Névleges AC feszültség
125 V
Gyrt.
Válaszidő
Középlomha
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200A
Joule-integrál (I²t)
300.0
Tanúsítvány
MITI, UR
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.007 Ohms