BK1/GMA-500-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 3 292
Adatlap
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Raktáron: 313
500 mA 250 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 5mm x 20mm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK1/GMA-500-R
DigiKey raktári szám
283-3263-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK1/GMA-500-R
Leírás
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Csomagolás
Tasak
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Joule-integrál (I²t)
0.15
Tanúsítvány
CSA, PSE, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,205" átmérő x 0,787" H. (5,20mm x 20,00mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.454 Ohms