BK/MDL-12-R
DigiKey raktári szám
283-2739-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/MDL-12-R
Leírás
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
12 A 32 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Névleges AC feszültség
32 V
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)