BK/MDL-10-R
DigiKey raktári szám
283-2736-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/MDL-10-R
Leírás
FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 A 32 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges AC feszültség
32 V
Gyrt.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
1kA
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
64.4
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.01 Ohms