BK/MDA-12-R
DigiKey raktári szám
283-2723-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/MDA-12-R
Leírás
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 A 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
750A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
125.18
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Szín
fekete
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.00725 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V