BK-AHC-20-R
DigiKey raktári szám
283-BK-AHC-20-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK-AHC-20-R
Leírás
FUSE 3AB 500V 20A
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 A 500 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges AC feszültség
500 V
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
20kA
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0047 Ohms