BK/AGC-25-R
DigiKey raktári szám
283-2868-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/AGC-25-R
Leírás
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
Részletes leírás
25 A 32 V AC DC biztosíték patron, üveg Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Joule-integrál (I²t)
3875.0
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.0027 Ohms
Névleges AC feszültség
32 V