BK-ADC-12-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
Raktáron: 0
Adatlap
12 A 500 V AC 500 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BK-ADC-12-R
DigiKey raktári szám
283-BK-ADC-12-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK-ADC-12-R
Leírás
FUSE CERM 12A 500VAC 500VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
30kA AC, 20kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
120.0
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tanúsítvány
cURus, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,252" átmérő x 1,252" H. (6,40mm x 31,80mm)
Névleges AC feszültség
500 V
DC hidegellenállás
0.0123 Ohms