BK/ABC-20-R
DigiKey raktári szám
283-2611-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/ABC-20-R
Leírás
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 A 250 V AC 125 V DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Megszakítóképesség / névleges feszültség
400A AC, 10kA DC
Joule-integrál (I²t)
550.8
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.00366 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V