BK/ABC-18-R
DigiKey raktári szám
283-3020-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/ABC-18-R
Leírás
FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18 A 250 V AC DC biztosíték patron, kerámia Tartó szükséges 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategória
Névleges AC feszültség
250 V
Megszakítóképesség / névleges feszültség
400A
Joule-integrál (I²t)
400.0
Méretek
0,250" átmérő x 1,250" H. (6,35mm x 31,75mm)