B1835-2R5336
DigiKey raktári szám
283-2510-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B1835-2R5336
Leírás
CAP 33F -20% +80% 2.5V T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 30mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
33 F
Méretek
0,728" átmérő (18,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
1,496" (38,00mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm / 1kHz