B1325-2R5106
DigiKey raktári szám
283-2508-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B1325-2R5106
Leírás
CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 60mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
10 F
Méretek
0,531" átmérő (13,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
1,118" (28,40mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm / 1kHz