B1010-2R5155-R
DigiKey raktári szám
283-2779-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B1010-2R5155-R
Leírás
CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 300mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,583" (14,80mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
300mohm / 1kHz