B0510-2R5224-R
DigiKey raktári szám
283-B0510-2R5224-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B0510-2R5224-R
Leírás
CAP 220MF -20% +80% 2.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 mF (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 2ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,079" (2,00mm)
Kapacitás
220 mF
Méretek
0,217" átmérő (5,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2ohm / 1kHz