AK10-170C
DigiKey raktári szám
283-AK10-170C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK10-170C
Leírás
TVS DIODE 170VWM 260VC AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
260V bilincs 10000A (10kA) (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt axiális
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
260V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
10000A (10kA) (8/20µs)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
Axiális, derékszögben hajlított (24,15mm közép)
Ellenfeszültség (tip.)
170V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
180V