ACE1V3225-110-R
DigiKey raktári szám
283-ACE1V3225-110-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-ACE1V3225-110-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-ACE1V3225-110-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACE1V3225-110-R
Leírás
CMC 11UH 300MA 2LN 500OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 500 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
500 Ohms @ 10 MHz
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Induktivitás / frekvencia
11 µH @ 100 kHz