A1030-2R5155
DigiKey raktári szám
283-2499-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A1030-2R5155
Leírás
CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 60mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
1,240" (31,50mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm / 1kHz