A0820-2R5474-R elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 10 837
Adatlap
470 mF (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 150mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to correctly size a Supercapacitor
A0820-2R5474-R
DigiKey raktári szám
283-2771-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A0820-2R5474-R
Leírás
CAP 470MF -20% +80% 2.5V T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
470 mF
Méretek
0,335" átmérő (8,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,827" (21,00mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150mohm / 1kHz