1245HC60-RTR
DigiKey raktári szám
283-1245HC60-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-1245HC60-RTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-1245HC60-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1245HC60-RTR
Leírás
FUSE BRD MT 60A 125VAC 80VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 A 125 V AC 80 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
500A AC, 1kA DC
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
950.0
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
cURus, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,484" H. x 0,177" Sz. x 0,177" M. (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm)
Névleges AC feszültség
125 V