FAZ-C1.5/1-NA-SP
DigiKey raktári szám
5730-FAZ-C1.5/1-NA-SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FAZ-C1.5/1-NA-SP
Leírás
FAZ-C1,5/1-NA-SP FAZ-NA 1P 1.5A
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Hőmágneses 1,5A 277 V AC 48 V DC kar DIN-sín
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FAZ-C1.5/1-NA-SP modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
1,5A
Gyártó
Eaton Electrical
Névleges AC feszültség
277 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
48 V